Šiandien šventėme Tarptautinę darbo dieną! Šiandien visi dirbantys ilsėjosi!… o mes nuo ankstyvo ryto filmavom video kampanijai apie svajones, fotografavome, sportavome ir t.t. Tokiu atveju kas esame mes?.. na, bet šįkart ne apie tai. 🙂

Kadangi po antradienį išpuolusio laisvadienio vistiek teks susimąstyti “KĄ RENGTIS RYTOJ?!”, pratęsiu rūbų ir stiliaus temą. Ir nors mano akimis žiūrint, lietuviai yra labai stilingi žmonės, visgi dauguma labiausiai reiškiasi rodydami įvairius laisvalaikiui skirtus derinius. Tuo tarpu suvokimas apie darbinę aprangą dažnai susiaurinamas iki mėlynų ir juodų kostiumėlių, klasikinių baltų marškinių, žemapadžių, nuobodokų batelių. Žinau, kad kai kuriose įmonėse (pvz. bankuose) yra labai griežtas dress cod’as ir net įmonės firminė apranga, bet visais kitais atvejais – ar tikrai negalime kažkiek labiau pafantazuoti, išeiti out of box ir išlaikydami dalykinį stilių, atrodyti įdomiau?

Pati esu ne tik tinklaraštininkė, knygos autorė, desertų fanatė, bet ir verslininkė. Mano įmonėje dirba jaunimas nuo 20  iki 58 metų. Kasdien turiu bent po vieną-du verslo susitikimus, ketvirtadieniais – verslo pusryčius su virš 50 kitų verslininkų ir verslo pietus su 10-15ka, penktadieniais. Nors bendrauti tenka ir su labai didelių įmonių savininkais ir su startuolių įkūrėjais, man tik kitamet sukaks 30, todėl savęs varžyti ir įkalinti nuobodžiuose rūbuose tikrai nežadu!

Šiandien dalinuosi kelių derinukų idėjomis, kurių pagrindinis akcentas yra švarkas – baltas, mėlynas bei pastelinės rožinės spalvos. Atkreipkite dėmesį, kad ir likę rūbai panaudoti ne vieną kartą, tad iškart užbėgu už akių tiems, kurie sakys, kad “bepigu rodyti tokius derinius, kai spinta plyšta nuo drabužių kiekio!”.

Pirmose dviejose nuotraukose – mėlynas, prailgintas švarkas su dviem eilėm sagų. Vienas priderintas prie baltų, tvirto audinio marškinių, klasikinių juodų smailianosių batelių bei khaki spalvos siaurėjančių kelnių.

Antras variantas – ne toks griežtas. Jame paaukštinto liemens Levis džinsai, lengvi dryžuoti marškiniai, kūno spalvos bateliai ir tas pats švarkas.

O dabar duoklė baltiems švarkams – dievinu juos! Jei jau turiu, dėviu itin dažnai, todėl šiemet turiu juos net du. Vienas yra klasikinio kirpimo, o kitas – sportinio. Prie pirmojo priderintos klasikinės žalios kelnės, kūno spalvos bateliai, paprasti juodi marškinėliai bei juodas rankinukas su baltais burbulais:

Antrame derinyje skirtumas tas, kad batus keičiu į lakuotus žemapadžius, švarką į sportinį, o žaismingumo prideda juoda skrybėlė. Ar gi ne nuostabu? Genialumas slypi paprastume 🙂

Galiausiai, šio sezono razinka – mano rausvos spalvos švarkelis! Kadangi esu savo įmonės savininkė ir galiu pati spręsti kaip atrodyti, tikrai galiu sau leisti užsidėti visą rausvą kostiumėlį su šortais, priderinti prie jo dryžuotus marškinius ir avėti sportinius batelius, su kuriais galiu nupėdinti kad ir 20km, atidirbti 20 valandų:

Dar vienas variantas – juodos klasikinės kelnės su auksine juostele, balti marškinėliai su V formos iškirpte, rausvas švarkas, balti sportiniai bateliai ir dryžuota skarelė ant riešo.

Na, tai ką rengsies rytoj?? Pasidalink 😉 o jei pasitelksi kokias nors idėjas iš šio įrašo, mes visos – Liucina (autorė), Justyna Volkovicka (stilius) ir Gabija Monika Vainiutė (nuotraukos), būsime labai laimingos!

Šiltai ir su šypsena,

Tavo Liu