Ar jau pusryčiavai?? Šiandien sekmadienis, lygiai po savaitės Mamos diena, tad taip ir norisi, kad tiek lėkštėje, tiek aplinkui, būtų kuo daugiau pavasarį primenančių dalykų.. Paukštukai taip čiulba, kad atrodo supranti jų kalba siunčiamą kvietimą pusryčius suvalgyti terasoje 🙂 švelni saulė ir šiluma jiems antrina, tad belieka pasigaminti kažką paprasto, bet spalvingo ir nepamiršti pasimėgauti tuo, kas geriausia!

Šiandien pagalvojau, kad būtų puiku pagaminti kiaušinius, virtus be lūkšto. Kadangi tokius esu valgiusi tik kavinėse, pasitelkiau pirmą pasitaikiusi Jamie Oliver filmuką su patarimais, kaip juos geriau daryti, kad gautųsi TO-BU-LI. Štai kurį pasižiūrėjau: JAMIE OLIVER.

Kadangi mano kiaušiniai buvo pirkti prieš tris dienas, pirmieji du būdai nelabai pasiteisino. Tiksliau tariant, skanu! Bet ne taip gražu 🙂 tuomet beliko pasinaudoti trečiuoju būdu su maistine plėvele. Ir štai rezultatas 🙂


Prie kiašinių pasigaminau gaivias salotas: sudėjau špinatų lapus, salotų mišinį, šviežio agurko griežinėlių, geltonų, raudonų ir kumato pomidorų gabaliukų, apšlaksčiau džiovintų pomidorų aliejumi (jis lieka stiklainyje nuo šių pomidorų), pabarsčiau šviežiai grūstais druska ir pipirais, papuošiau liofilizuotomis našlaitėmis. Šalia padėjau supjaustytą avokadą bei skrudintos duonos su grūdais riekeles, ant kurių nugulė lašiša bei “Vilkiškių” užtepėlė su džiovintais pomidorais. Viskas!

Tiesa, neseniai nusipirkome smulkintuvą su indeliu, skirtu kokteiliams ir glotnučiams (ang. smoothie). Dabar sumetu į jį praktiškai bet ką ir tokiu būdu eskperimentuoju su sudėtimi  🙂 šį kartą gaiviai žalias glotnutis, kuriam panaudojau: ketvirtadalį obuolio, vieną kivi, didelę saują špinatų lapų ir beveik stiklinę natūralių apelsinų sulčių. Viską sumaliau, gavosi labai lengvas, saldžiarūgštis ir gardus! Jei tavo kivi bus labai rūgštus, gali įpilti šaukštelį klevų sirupo ar medaus.

Štai toks mano pusryčių pasiūlymas šį sekmadienio rytą. O ką tų gaminsies sau ir artimiesiems?  Svarbiausia, nepamiršk įdėti kuo daugiau pozityvumo ir šypsenos į kiekvieną patiekalo dalį. Tuomet viskas tikrai pavyks 😉

 

Su meile,

Tavo Liu