PASLAUGOS

PASLAUGOS TEIKIMO BŪDAI IR ĮKAINIAI

Esu sukurusi kelis darbo būdus, nes vieniems verslininkams užtenka pirminės konsultacijos, kad įsivertintų savo verslo komunikacijos kokybę ir kryptį, kitiems gali prireikti gilesnio žvilgsnio ir bent pirminio plano sudėliojimo.

Praktika rodo, jog nusprendus dirbti kartu, optimaliausia, kai susitikimai vyksta kartą per 2 savaites. Jų metu aptariame kylančius klausimus bei sprendimo būdus, taip pat susitariame dėl užduočių, kurias užsakovas savarankiškai atlieka per kartu nustatytą laiką. Galimos kelios trumpos konsultacijos el. paštu arba telefonu ir tarp susitikimų, kas palengvina darbą, jei tam tikroje vietoje iškyla sunkumų.

Tam, kad darbas vyktų sistemingai ir struktūruotai, naudoju savo sukurtus įrankius, kurių vertė jau įeina į paslaugų kainą, o taip pat suteikiu prisijungimą prie sistemos, kurioje fiksuojami darbo etapai, rezultatai ir kuriami planai į priekį. Šis prisijungimas užsakovui taipogi papildomai nekainuoja.

 

  7

  PASLAUGŲ ĮKAINIAI

  Konsultacija

     Pirminės konsultacijos tikslas yra išsiaiškinti su kokiomis problemomis šiuo metu susiduriate, kokia yra Jūsų dabartinė situacija bei poreikiai. Jei esate taške A ir norite nueiti iki taško B, būtina turėti atsakymus, kurie leistų nuspręsti kaip tai padaryti. Jau pirmo pokalbio metu galėsime išsiaiškinti ar dabartinė išorinė komunikacija per tinklalapį, socialinius tinklus ir kitus sklaidos kanalus padeda Jums siekti Jūsų tikslų, ir jei ne, ką reikėtų dėl to pakeisti.

  Konsultacija ir dabartinės komunikacijos analizė –

  150 eur

   

   

  Individualios sesijos

  Šių konsultacijų metu dirbame individualiai ir nuosekliai. Šis formatas numato reguliarius susitikimus, klausimų aptarimą, kryptingą komunikacijos problemų sprendimą. Kartu sukurus komunikacijos strategiją, toliau dirbama ties jos įgyvendinimu, tikslinių žinučių kūrimu ir kitais būtinais sprendimais.

   

  299 eur/mėn., kai susitikimai vyksta 2 kartus per mėnesį

  549 eur/mėn., kai susitikimai vyksta 4 kartus per mėnesį

  Vieno susitikimo trukmė – 1 val.

  Susitikimai įprastai vyksta per Zoom programą. 

  Palaikomasis planas

  Tiems, su kuo jau dirbome kurį laiką arba kam ir taip yra aiški komunikacijos strategija, tačiau yra reikalingas palaikymas ją vykdant, puikiai tinka šis planas. Jo rėmuose susitikimai vyksta kartą per mėnesį, o jų metu aptariame kaip Jums sekasi komunikuoti, kokius rezultatus pavyksta pasiekti, kas galbūt nepasiteisino ir norėtųsi pakoreguoti. 

  Tokie susitikimai taip pat veikia kaip motyvacinė priemonė nesustoti, nes kas kažkurį laiką gaunate grįžtamąjį ryšį apie tai, ką darote, galite pasikonsultuoti, užduoti rūpimus klausimus ir ramiai grįžti prie kasdienio darbo.

   120 eur/mėn., kai susitikimas vyksta 1 kartą per mėnesį

  Vieno susitikimo trukmė – 1 val., susitikimai įprastai vyksta per Zoom programą. 

   

   

  Susisiekime!

  Atlik pirmą žingsnį sėkmingos komunikacijos link!