PARTNERIAI

Šiame puslapyje dalinuosi specialistų, su kuriais man yra tekę bendradarbiauti ir kurių paslaugas su malonumu galiu rekomenduoti:

Silk & kisses photography – nepaprastai talentinga, išskirtinį estetikos pojūtį turinti fotografė Gabija Monika Vainiutė, su kuria įgyvendinome ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą! Jos nuotraukos puošia ir šį puslapį bei didžiąją dalį tinklaraščio įrašų. Jei ieškote gabios fotografės asmeninei fotosesijai, vestuvėms ar kitai šventei, daugiau nedvejokite ir kreipkitės į ją!

 

 

Linas Stalnionis – nuostabus verslo vystymo treneris, mano partneris ir empatiškas bei kūrybiškas žmogus. Linas padeda smulkaus verslo savininkams “valdomą chaosą” paversti stabiliai augančiu verslu, paremtu sistemomis. Kartu su juo sukūrėme “Smulkaus verslo sprinterius” – grupę, skirtą smulkaus verslo savininkams, siekiantiems atrasti būdus greitai ir efektyviai pritraukti klientų savo verslui. Šis klausimas apriepia tiek išorinės komunikacijos klausimus (kaip atrasti tikslinį klientą, kokiais kanalais komunikuoti ir kaip suformuluoti norimas žinutes), tiek verslo procesų ir vystymo klausimus, kurie leidžia išlaikyti pasiektą klientą ir užtikrinti tokią patirtį, kuri įtikins jį tapti lojaliu.