Jau nuo vakar dažnas Facebook’e dalinasi 2017-ųjų metų apžvalgomis, įžvalgomis, padėkomis ir pasižadėjimais 2018-iesiems. Tikėtina, būsiu “viena iš”, bet pasirašyti ir susidelioti kartais išties yra labai svarbu. Kokios mintys ateina pirmiausia? Vienos liūdnesnės, kitos linksmesnės, bet visos vedančios link to, kad širdis džiaugiasi ir dainuoja 🙂

Taigi, lygiai prieš metus, kaip ir prieš dvejus, trejus, penkerius, visuose horoskopuose buvo rašoma, kad Žuvų laukia ne itin lengvi ir be proto darbingi metai. Aš jau tiek prie to pripratau, kad nebekreipiu dėmesio. Tiesa, ir šįkart horoskopai neapgavo.

Kai atsigręžiu atgal, suvokiu, jog per vienerius metus išties nemažai nuveikta. O tam, kad tai pasiekčiau, paaukojau nepaprastai daug… ar buvo verta? Manau, kad taip. Galų gale, juk tai tik 2017-ųjų metų, ne gyvenimo pabaiga! Svarbiausia juk suvokti, kas ir kaip vyksta tavo gyvenime, sudelioti prioritetus ir suprasti, kas iš tikrųjų yra vertingiausia. Pagaliau turiu svajonių ir norų! Yra dalykų, apie kuriuos pagalvojus jau dabar spurda širdis ir norisi kuo greičiau įgyvendinti! Tikiu, kad ir Tave toks jausmas aplanko 🙂 o jei ne, sustok. Nors trumpam. Stabtelk, atsipūsk, skirk akimirką tik SAU.

Kas įsimintiniausio įvyko?

Pirmiausia, parašiau knygą, kurios iš pradžių visiškai nesureikšminau, bet vėliau atėjo suvokimas, kad visgi tai šis tas. Gera ją turėti, gera gauti žinutes ir nuotraukas iš ją skaičiusių ir pagal ją gaminusių.. Gera, kad atsiranda tų, kurie “perskaitė, kaip grožinę literatūrą”. O juk ir rašiau ne vien receptų knygutę. Rašiau apie save, apie savo kelią į ten, kur esu, apie savo kasdienybę, saldžiąją jos pusę ir apie tai, kas įkvėpia.

Galbūt prašoviau su pavadinimu, kuris viso to neperteikia (su juo buvo bene sunkiausia), bet tikėtina turėsiu paskatą parašyti dar vieną? 😉

Darbe mūsų padaugėjo dvigubai! Atidariau desertinę Užypyje ir dievinu ją! Šiemet įgyvendinome projektus, apie kuriuos net nepagalvodavau. Nors tai penkti “Liu Patty” veiklos metai, tik šiemet stabtelėjau, susimąsčiau ir SUVOKIAU kiek padaryta. Nuolat kartoju, kad nebūčiau to pasiekusi be komandos, kurią turiu. Myliu ir labai vertinu kiekvieną! Visgi tik dabar įsiklausiau ir į kitus, teigiančius, jog juk aš tai pradėjau, toliau vystau ir verčiu judėti į priekį. Be jokio susireikšminimo drąsiai galiu pasakyti, kad pagaliau DIDŽIUOJUOS tuo, ką iki šiandienos pasiekiau! Pagaliau galvoju į priekį, pagaliau turiu planų ir jaučiu, kad mūsų laukia daug, įdomiai ir stebuklingai fainai!

Aišku, yra ir ne tokia šviesi, graži viso to pusė. Lygiai tiek metų, kiek gyvuoja mano verslas, buvau stačia galva panėrusi į darbus. Ką tai davė? Davė tai, ką turiu ir tikrai daug naujų pažinčių, žinių ir patirčių. Visgi turėjau atiduoti nemažai to, kas neįkainojama – tai draugai, laikas su jais ir su šeima, laikas vyrui ir nuoširdiems santykiams su tais, kurie man rūpi labiausiai. Būtent ŠIEMET tai suvokiau ir pradėjau kitaip delioti prioritetus, žengti tam tikrus žingsnius. Jau turiu parašytą laišką draugei, su kuria nesimačiau labai ilgai ir nepuoselėjau mūsų santykių (be proto to gailiuosi). Pradėjau grįžti namo ne tik penkioms miego valandoms, bet ir filmui su vyru, vakarienei mieste ar kavai su širdžiai mielu žmogumi. Dažniau pradėjau matyti sesę ir gerti kavą su ją, pradėjau daugiau leisti laiko su krikštasūniu ir atrodo, kad užmezgiau visai kitokį santykį su juo 🙂 dėka to, kad pradėjau visai kitaip VERTINTI tai, dėl ko tiek stengiausi, galiu pasidžiaugti, jog 2017-aisiais:

  • pirmą kartą su vyru keliavau į užsienį! Turėjome net dvi nuostabias keliones, iš kurių Italijoje praleistas laikas – bene nuostabiausias per visus mūsų santuokos metus!
  • pirmą kartą buvo išsvajotoje Romoje, kurioje pirmą kartą mano bendrakeleive tapo Gabi 🙂 luv ya! :*
  • pirmą kartą važiavau motociklu!

  • pirmą kartą valgiau ore!

  • pirmą kartą išbandžiau save TV eteryje! Nors ir mini laidelės, bet vedėjos vaidmenyje 🙂

O dar kiek ne pirmų, bet lygiai taip pat nuostabių kartų!! Mano pasižadėjimas suorganizuoti sau bent 3 keliones išsipildė su kaupu. Svarbiausia, kad didžioji jų dalis vyko su Tadu – vyru, kurį labai myliu ir nenustoju dėkojusi likimui, kad turiu šalia savęs! Ačiū, kad esi, kad skatini, palaikai ir daliniesi. Kad kuri planus, kad NORI kartu judėti pirmyn. Myliu tave :*

Kad ir kokie šie metai buvo Tau, nenustok svajojęs, kūręs savo šviesią ateitį ir džiaugtis kiekviena akimirka. Tik MES PATYS kuriame nuotaiką ir gyvenimo grožį aplink save. Niekas kitas to nepadarys taip gerai, kaip TU. Taigi, nesustok! Žvelk tik į priekį, nesigailėk nė vieno žingsnio ir siek to, kas Tau pačiam atrodo geriausia :* linkiu stiprybės ir užsispyrimo visiems šiems dalykams pasiekti 🙂

Su meile ir šypsena,

Jūsų Liu