Šiemet Naujieji man atėjo ne sausio 1, ne vasario 5 (per Kinų Naujuosius), o vasario 20, kai man sukako 30. Kas čia tokio ypatingo? Kaip ir nieko. Išskyrus tai, kad viena pažįstama pasipasakojo, jog nuo 30 kūnas pradeda dribti, o svoris augti. Reklamose begalės žinučių toms, kurioms virš 30, o pati lentynose vis labiau pastebiu “Anti-age” produkciją. Natūraliai pradėjau galvoti ir vertinti, ar užtektinai per tiek metų nuveikiau ir ar turiu už ką save pagirti :))

Kita vertus, visi aplinkui kartoja, jog būtent dabar prasideda įdomiausias gyvenimo tarpsnis, kad viskas tik smagyn ir kad artėja ne gimtadienis, o Jubiliejus. Oi, kažkaip man visiškai nepatinka šis žodis, bet jei jau taip reikia, lai. Noriu pasidalinti savo mintimis ir neįtikėtinai linksmai praėjusios šventės akimirkomis. Jos organizatorius – šis nepaprastai dėmesingas, ypatingas ir be galo mano mylimas žmogus!

Tadas Rimgaila – toks jo vardas ir pavardė. Jei norite išmokti daryti žmones be proto laimingais, užsirašykite pas jį į konsultaciją. Kaip jis tai daro, aš nežinau, bet tikiu, kad generuodamas idėjas, mažiausiai galvoja apie naudą sau. Jis eilinį kartą įrodė, kaip moka ne tik klausyti, bet ir girdėti. O tūkstančiai moterų man pritars, jog tai didžiulė retenybė. Mmm?

Pradėkime nuo to, kad pirmą kartą per 30 metų turiu dievaitį (po mano mamos, be abejonės). Jei vaikystėje namuose kabėdavo Britney ar Enrique plakatai, tai jie būdavo mano sesės, ne mano. Niekad neturėjau sektinų pavyzdžių, dėl nieko nealpdavau, niekad per daug nesvajojau. O čia – bam! Pagaliau 🙂 tikėtina reikėjo laiko, kad susiformuotų mano pačios vidinės vertybės, kad išsigryninčiau, kokios žmogaus savybės man daro įspūdį, kokia pati norėčiau būti. Pasirodo, didelę tokių savybių dalį turi Inga Jankauskaitė. Nepaprastai žaviuosi jos iškalba, turtingu žodynu, gebėjimu taip komunikuoti, kad nė vienas scenos partneris jai negali prilygti. Ji moteriška, nuostabiai graži, elegantiška, nuo jos retas gali atitraukti akis. Ar jau akivaizdu, kad turiu savo ikoną? :))

Kodėl apie tai pasakoju? Nes visa tai puikiai žino Tadas, kuris pirmiausia, padovanojo man bilietus į jos koncertą, o paskui suroganizavo gimtadienio šventę, kurioje apsiverkiau tik kartą. Žinoma, iš laimės! Tai buvo tada, kai žiūrėjau be galo nuoširdžius, prasmingus įrašus nuo Australijoje gyvenančios draugės Violetos, tuo metu Ispanijoje viešėjusios draugės Simonos ir… Ingos video linkėjimus 🙂

Toliau linksminomės taip, kad net skruostus skaudėjo nuo šypsenos platumo, o mano akių beveik nesimatė nuo pakeltų žandų :)) beje, spėkite, iš ko paveldėjau raukšleles aplink akis?? Mhm, nuo šiol reikės įrodinėti, kad jos ne nuo senėjimo :))

Nepaprastai džiaugiuos, kad šeima buvo su manimi!

ŠEIMA plačiausia šio žodžio prasme! Nes visi draugai, kurie buvo kartu, dalinosi meile, apkabinimais, šiluma ir visais gražiausiais dalykais, yra toks didžiulis turtas! Turtas, kurį be galo vertinu ir branginu.. na, jūs pažiūrėkite, ar gali būti kitaip???


O čia.. žodžiu, emocijos ir akimirkos kalba už save :))

Ir ne, mes ne tik glebesčiavomės ir fotografavomės. Mes šokom taip, kad be pūslių neapsiėjo 🙂 nors vakarėlis, atrodytų, buvo teminis – daugiau kaip pusė buvo su sulaužytomis ar kitaip sužalotomis galunėmis, nėščiosios arba maitinančios, šokti ir kelti gardžius CWB barmenų kokteilius tai netrukdė :))

Beje, tariu atskirą milžinišką AČIŪ Martynui Kavaliauskui, kurio energija ir atliekamos dainos neleido niekam sėdėti 🙂 šoko net mano tėvai! Ačiū jam ir Tadui, kuris žino, kaip man patinka Martynas :)))

Taigi, kodėl Naujieji man atėjo vasario 20 d.? Nes galutinai nutariau džiaugtis tuo, ką iki šiol nuveikiau. Nors kartais ir nors truputį didžiuotis tuo, ką pasiekiau. Skirti bent 5 proc. laiko tam, ko mano vidus labai nori – rašyti. Taigi, pradėjau šiuo įrašu ir tikiuosi, jog šįkart nenustosiu! Žinau, kad yra skaitančių mano mintis, tad jei kartais sulaukčiau grįžtamojo ryšio (mano el.pašto adresas: liucina.rimgaile@gmail.com), būčiau daugiau negu laiminga ir tęsti būtų dar didesnė paskata! 🙂

O dabar spaudžiu “Publish” ir pabaigai, be jokių reklaminių tikslų, tiesiog noriu labai nuoširdžiai padėkoti tiems, kas padėjo Tadui padaryti viską, kad ši šventė būtų graži, jauki, skani ir visaip kaip nuostabi!

  • Šventėme vienoje jaukiausių ir visai šalia Vilniaus esančioje dvaro sodyboje “Provansalis”;
  • Labai skanų maistą paruošė ir be galo paslaugiu, dėmesingu aptarnaujančiu personalu pasirūpino “Kristinos pobūviai”;
  • Kaip visada nerealius kokteilius maišė CWB barmenai;
  • Muziką leido ir iki gilios nakties mus linksmino Evaldas, didzejus.lt;
  • Nuotaikingų nuotraukų pridarė – to vakaro partneriai Gabija ir Linas :))
  • Gardžius desertus paruošė mano “Liu Patty desertinės mergaitės”.

P.S. ir kas būtų pagalvojęs, kad 16:30 Tadas išvertė šį mano trijų aukštų tortą:

o 19 val. ant stalo jau stovėjo visiškai nuo nulio pagamintas šis gražuolis? 😀

Mergaitės, jūs kaip visuomet neįtikėtinos ir nepralenkiamos! Myliu ir siunčiu bučkius :)) :*

 

Laiminga ir vėl turinti naujų tikslų,

Jūsų Liu