Nuo kada man prasideda Kalėdų laikotarpis? Na, nuo rugpjūčio vidurio maždaug. Kai už lango dar saulė (arba lietus), kai vykdomi vestuviniai užsakymai, bet prieš einant miegot jau pradedu save ruošti tam, kad reikia IDĖJŲ, reikia apgalvoti vieną, antrą, trečią… dešimtą dalyką! Taip nuo rugsėjo pradedu kurti naujus produktus, delioti juos į dovanų rinkinius ir pan.

Kas įdomaus įvyko šįkart??

Daugiau pvz. čia: https://www.facebook.com/LiucinosPatty/ 

Kai atrodo, kad nors ir viskas gerai, bet tarsi trūksta kažkokio mini įkvėpimo, geriausia turbūt padaryti pertraukėlę, susitikti su kažkuo, ko ilgokai nematei. Pasidalinti mintimis, išklausyti kuo kiti gyvena ir kvepuoja.

Ir štai! Šiemet sulaukiau Linos skambučio. Ji tiesiog spurdėjo nekantraudama papasakoti man savo idėją. Iškart supratau, kad ji nereali! Tai projektas, skirtas vaikams. Tai sumanymas dovanoti ne daiktus, o emocijas. Tai graži iniciatyva, paremta smagia legenda, jog išdykę vaikai vietoje dovanų iš Kalėdų Senelio gauna angliukus.

Taigi! Kam daug rašyti ir kalbėti, jei nemažai jau padaryta ir sukurta. Maža to, kad Linos dėka galime įgyvendinti kai ką labai gražaus, aš gavau galimybę eilinį kartą pasitelkti savo kūrybiškumą ir sugalvojau kaip ir iš ko, kuo realistiškiau pagaminti ANGLIUKUS. Kadangi vienas didžiausių mano kritikų yra vyras Tadas, gavusi jo labai gerą įvertinimą, norėjau darkart sušokti “laimės polkutę”. Net jam šie juodi gardėsiai atrodo itin panašūs į tikrus angliukus, o ir skonis labai patiko. Išduosiu paslaptį – skonis Kalėdiškas 🙂

Taigi, to make story short, pristatau “angliukų” projektą “Tikėjotės daugiau?” 🙂 po filmuku dar rasite kelias akimirkas iš pasiruošimo, filmavimo, projekto pristatymo renginio ir pan. Jei susidomėjote, drąsiai rašykite! Papasakosiu, kaip galite prisidėti prie to, kad vaikai iš Dienos centrų dovanų gautų išskirtinį Reditos Dominaitytės spektaklį! Beje, su šia garbane irgi labai smagu :)) čia kažkaip labai jau linksmai prisipliurpėm apie knygas: https://www.facebook.com/CaffeineLT/videos/10154897879876161/?hc_ref=ARQ8LIbyYxTT2YVUG_WDFtY2iBdqXvpNWAsPNjKauDr-2mh5Pe-lfZ7MiwGvFpBBqFs&pnref=story