Eilinį kartą atitolau nuo taip mane džiuginančio rašymo ir eilinį kartą pagrindinė to priežastis – darbas. Tikiu, kad ne man vienai tenka susidurti su tuo, kad planuoji vienaip, o pasisuka kitaip. Dažnu atveju tai kelia įtampą, gal net pyktį, tačiau prieš kelias dienas nutariau štai ką – jei balanso tarp gyvenimo ir darbo arba to, kas privaloma ir ko tiesiog norisi dėl savęs, trūkumas trukdo gyventi, reikia jo paiešką pasirinkti prioritetiniu tikslu!

Pastaruoju metu nemažai stengiausi susitelkti į tai, kaip jaučiuos, kokios mintys vyrauja galvoje, perskaičiau ne vieną knygą, tarp kurių iš pažiūros nebuvo nieko bendro, tačiau jose visose žmonės pasakojo apie tai, kaip susikūrė tokį gyvenimą, kokį turi. Labiausiai man patiko atrasta “naujųjų turtuolių” sąvoka. Ji apibrėžia ne daugiausiai uždirbančius žmonės, o tuos, kurie uždirba tiek, kad galėtų gyventi svajonių gyvenimą bei valdyti savo laiką taip, kaip JIE nori.  Nuostabu! Ir aš taip noriu 🙂 niekada ypatingai neprisirišdavau prie materialių dalykų, o pinigų vertę matuodavau galimybe laisvai rinktis bei pasiekti tam tikrų tikslų. Dėl to ir minėtoji sąvoka labai rezonuoja su mano vidumi.

Taigi, ilgai negalvojusi, nusprendžiau nuo šiol šį tinklaraštį skirti tokiems, kaip aš – XXI amžiaus žmonėms, kurių kasdienybė kupina ne tik galimybių, bet ir iššūkių atrasti savo kelią, tinkamai paskirstyti turimą laiką bei kitus išteklius ir pajausti pusiausvyrą. Mano atveju nuosavas verslas yra tai, kas reikalauja daugiausiai dėmesio, laiko, šalto proto ir ištvermės. Kita vertus, jis man suteikia laisvę spręsti ką ir kada noriu daryti, kur keliauti, ką pamatyti ir kada sau skirti laisvesnę akimirką. Noriu dalintis savo patirtimis ir kalbinti tuos, kurie lygiai taip pat ieško, o gal jau atrado savo kelią į sėkmę ir gali mus įkvėpti subalansuoto gyvenimo pavyzdžiu! Jei ir TU toks/tokia esi, būtinai man parašyk 🙂

Tikrai ne aš viena pastebėjau, kaip smarkiai mus veikia socialiniai tinklai. Dažnai nesąmoningai pradedame savo gyvenimus lyginti su tais iščiustytais, “rožiniais” ir perdėtai “tobulais” kitų žmonių gyvenimais, nors jei įsigilintume ir sužinotume, kas slypi už visų nuotraukų ir jose matomų šypsenų, klausimas ar nesuvoktume esantys žyyymiai laimingesni ir turintys be proto daug! Štai ko man norisi – tikrumo, įvairių spalvų ir ne visuomet patogios tiesos, netgi kritikos. Norisi dalintis kelionių patirtimis, pažintų žmonių istorijomis ir laisvalaikį užpildančiais dalykais – receptais, knygų, filmų, vietų apžvalgomis ir t.t., ir pan.

Ar norėtum į šią paieškų kelionę leistis kartu? 😉 nuoširdžiai kviečiu!

Baigiu paskutinius cappuccino gurkšnius šioje puikioje vietoje, pasimėgauju paskutiniu saldžiarūgščio pyragaičio kąsniu ir judu toliau! Nes tikiu, kad gyvenimas yra procesas. Jame beveik nebūna galutinių taškų, nes nuolat mokomės, tobulėjame, patiriame naujų dalykų. Visuomet stengiuos būti jiems pasiruošusi ir nusiteikusi. Šiandiena – ne išimtis.

Gražaus ir įkvėpiančio sekmadienio! Rytoj prasideda nauja, iššūkių ir nuotykių kupina savaitė 😉

Bučkis,

Liu

Liucina Rimgaile blog motivation quotes