Šiandien yra penktadienis ir daugumoje įmonių yra laisvo stiliaus diena, kai darbuotojų neriboja jokie dress cod’ai. Visgi kitomis dienomis mieste galima pastebėti jūrą praktiškai identiškų mėlynai-baltų arba juodai-baltų kostiumuotų “kareivių”, neturinčių individualaus stiliaus ir dėl to neišskiriančių iš bendros minios.

Man 29-eri, turiu savo verslą, t.y. “Liu desertinę”. Taip pat priklausau vienai verslo organizacijai, kurioje kiekvieną savaitę susitinka mažiausiai 50 kitų verslininkų. Nors mano darbas neįpareigoja nešioti labai griežtų kostiumėlių (o netgi jeigu! Vistiek rasčiau būdą kažką pritaikyti pagal save :)), susitikimuose visuomet atrodau dalykiškai, tačiau stengiuos išvengti nuobodžių, klasikinių derinių.

Kadangi pakankamai dažnai sulaukiu malonių komentarų iš kolegų dėl savo išvaizdos, nutariau, jog einu tinkamu keliu ir sugalvojau pasidalinti keliomis idėjomis dėl jaunų verslininkių įvaizdžio, jo personalizavimo ir ištraukimo iš nusistovėjusios tvarkos ribų.

Į pagalbą pasikviečiau puikiai stiliaus subtilybes išmanančią Justiną ir fotografę Gabiją , kuri įamžino Justinos parengtus rūbų derinius.

Pirmiausia, ką padarėme – tai mano spintos reviziją. Tuomet laaabai smagiai apsipirkome ir pirmą temą nutarėme padaryti apie klasikinį lietpaltį, geriau iš anglų kalbos žinomą kaip trench coat.

Liucina Rimgaile_liucina.lt

Taigi, trench coat – tai klasikinis lietpaltis, kuris yra išties universalus. Jis yra daugiafunkcinis, nes jį galima vilkėti į darbą, į draugų susitikimą, o taip pat derinti su sportbačiais. Būtent šiuos skirtumus labiausiai norėjome jums parodyti!

Toks lietpaltis yra tobulas atėjus pavasariui, kai temperatūra siekia +10-12 C, tačiau turint omenyje, kokios pastaruoju metu būna vasaros, tikiu, kad vilkėsiu jį ir vėsesniais vasaros vakarais 🙂

Trench coat būna įvairių ilgių, visgi manoma, kad iki kelių yra geriausias variantas. Kokybiškas lietpaltis turės natūralaus audinio pamušalą, kad kūnas kvepuotų, ir bus pasiūtas iš tankaus medvilninio audinio (ang. cotton-gabardine trench). Klasikiniame variante būtinai pamatysime dvi eiles sagų bei diržą. Smagu, kad į madą atėjo įvairiausių versijų ir spalvų lietpalčiai, visgi aš radau savo tobuląjį parduotuvėje Massimo Dutti ir jis yra klasikinės smėlio spalvos. Mano pasirinktas drabužis yra nepaprastai kokybiškas ir dėl savo spalvos, kokybės bei modelio tarnaus man labai ilgus metus!


Jei visgi norėtųsi paeksperimentuoti, neišlaidauti ir “pasileisti plaukus”, galima rinkitis įvairių spalvų, ir kitokio modelio, pvz. taip vadinamo “oversized” tipo lietpalį. Tokie yra labiau sezoniai, mažiau kainuoja ir yra be pamušalo. Dėl šios priežasties jie šiek tiek mažiau kokybiški ir tinka tik šiltesniam orui (kad ir +15-20C). Prieš perkant, pravartu pasidelioti prioritetus ir nuspręsti, ar norisi investuoti į ilgalaikį daiktą, ar užtenka pasidžiaugti porą-trejetą metų 😉

Dabar dalinuosi nuotraukomis, kuriose pamatysite kaip savo smėlio spalvos trench coat derinu su aukštakulniais ir labiau dalykiškais rūbais, o taip pat su sportbačiais ir kitais laisvalaikio rūbais. Tikiuos, kad pravers ir jums kils idėjų, kaip papildyti savo garderobą arba kokius naujus derinius sukurti iš jau turimų drabužių 😉

  1. Derinys: balti džinsai, kūno spalvos laisvalaikio bateliai, baltai-mėlyni dryžuoti marškiniai ir smėlio spalvos lietpaltis.

Liucina Rimgaile_liucina.lt

2. Derinys: tamsiai mėlynos, “morkos” formos kelnės paaukštintu liemeniu, žydri klasikiniai marškniai su sportinį motyvą turinčiomis juostomis ant rankovių, kūno spalvos bateliai ant kulniukų, juodas rankinukas ir lietpaltis.

3. Derinys: klasikinės, languotos, pilka-baltos kelnės aukštu liemeniu, natūralios viskozės, balti marškinėliai su V formos iškirpte, auksinis pakabukas, pilki verstos odos aukštakulniai ir lietpaltis.

O dabar apie penktadienius ir laisvalaikio stilių! Su tokiais deriniais drąsiai eičiau į daugelį susitikimų, tiek verslo klausimais, tiek su draugėmis ar vyru 😉

4. Derinys: baltos, siaurėjančios kelnės su sportiniu motyvu – dryžiais šonuose, juodas sportinis megztinis, balti laisvalaikio bateliai, smėlio spalvos lietpaltis ir trapecijos formos rankinukas su baltais burbulais.

5. Derinys: sąmanų žalios spalvos, pusiau sportinės kelnės, balti marškinėliai su užrašu, balti laisvalaikio bateliai ir lietpaltis.

6. Derinys: tamsiai mėlynos, “morkos” formos kelnės paaukštintu liemeniu, plonas dryžuotas megztukas, baltas sportinio kirpimo švarkas, balti laisvalaikio bateliai, smėlio spalvos trench coat ir juodas, trapecijos formos rankinukas su baltais burbulais.

Turime dar daugiau derinių ir idėjų, kuriomis galima dar dalintis ir dalintis! Visgi kol kas palieku čia šiuos ir tikiu, kad atrasite kažką, kas patiks labiausiai ir panaudosite tai sau.

Ar šis įrašas buvo naudingas? Pasidalink savo mintimis ir įžvalgomis! Visų laiškų lauksiu adresu liucina.rimgaile@gmail.com 😉 :*

Nuotraukos: www.gabija.eu

Stilius: https://www.facebook.com/justina.st