Garbanos garbanėlės – iš kur jos? :)

Neslėpsiu, gaunu nemažai žinučių su klausimu, kaip formuoju savo garbanas, tad nutariau įkelti įrašą apie JAS :)) dievinu savo garbanas, neįsivaizduoju savęs be jų ilgiau negu savaitę, bet ne visada taip buvo 😉 ką turiu omeny?

Gimiau visiška baltapūke banguotais plaukais. Mielas, fainas, besišypsantis vaikas, kuriam svarbiausia buvo kaspinėlis plakuose, o ne jų spalva ar forma. 13-kos jie pradėjo tamsėti, buvo vis sunkiau suvaldomi ir atrodė tikrai not too sexy. Iki pat maždaug 18-20 metų bandžiau juos tiesinti ir atsikratyti “pūkuotumo”, kol vieną dieną suvokiau, kaip kvailai elgiuos! Įsigijau džiovintuvą su difuzoriumi ir garbanotos, laimingos Liu era prasidėjo :))

Šiaip nepasakyčiau, kad dabar jau 100proc. atradau savo priemones. Laimingiausia buvau, kai “Eurokose” galėjau įsigyti visiškai natūralias “Live Clean” formavimo pūtas, kuriose buvo nulis chemijos, fiksacijos ir t.t., bet jos veikė mano plaukus stebuklingai! Vieną dieną jas išėmė iš prekybos ir iki šiol negrąžino.. nuo tol vis dar ieškau, bandau, eksperimentuoju… jei žinotumėte slaptą šaltinį, iš kur jų gauti, būčiau dėkinga iki gyvenimo galo!

Išbandžiau begales priemonių ir iš tikrųjų manau, kad tą patį turėtų padaryti kiekvieną jūsų. Visgi kiekvienų plaukų struktūra skiriasi, vanduo namuose gali būti minkštesnis ar kietesnis, o jau nekalbant apie visokias mūsų ypatingas dienas, kai garbanoms nesinori puikuotis, jos nutįsta, nepaklūsta ir pan. Atostogų metu kartais atrodo, kad išprotėsiu, o kitą kartą norisi toje vietoje likti amžiams, nes ir man gera, ir garbanos happy 🙂

 

Tiagi, kalbant apie šiuo metu mano naudojamas priemones, tai atsirinkau šampūną ir kitas plaukų priemones iš Kerastase “Elixir Ultime” – aliejus, kaukė, etc. (jas parduoda salonas “Expert”, Panoramoje. Jie taip pat turi savo salas PC “Europa”, “Ozas” ir berods “Akropolyje”) bei formavimo priemonę “label.m Souffle”, kurią man rekomendavo salone “YUMI”. Tepu šiek tiek ant galiukų, palei ilgį ir džiovinu su difuzoriumi. Kai dar nežinojau apie taip romantiškai skambantį Souffle, kartais naudodavau silpniausios fiksacijos plaukų pūtas ir taipogi džiovindavau plaukus su difuzoriumi.

Tai tiek tų “paslapčių” :)) šiaip būčiau laiminga, atradusi dar tobulesnę priemonę, bet ir su šiomis pavyksta išgauti neblogą rezultatą. Pasidalinkite savo būdais! Būtų įdomu sužinoti, kaip susitvarkote su savo gražuolėmis 😉

Kaip visada lauksiu Jūsų žinučių ir laiškų liucina.rimgaile@gmail.com!

One thought on “Garbanos garbanėlės – iš kur jos? :)

  • Reply Baltlokis February 13, 2018 at 3:16 pm

    Teisingai viska parasyta. Kaip ir yra realiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: